De tweede Noordelijke Franse Auto Treffen (NFAT) is op zondag 14 juni 2026: “Voitures et Café” oude Strokartonfabriek Scheemda.
Koffie, Industrieel erfgoed, en prachtige Franse Klassiekers!
Iedereen is van harte welkom bij “Voitures et Café” bij de oude Strokartonfabriek “de Toekomst” in Scheemda in de provincie Groningen.
Wij hopen op een grote diversiteit aan karakteristieke Franse klassiekers en uiteraard ook op mooi weer. Neem je tuinstoel ook mee om naast jouw auto te kunnen zitten. Bij slecht weer kunnen de deelnemende auto's ook binnen staan.
Het is een laagdrempelig evenement, met nadruk op gezellig samen zijn, en elkaars auto's bewonderen. Voor de liefhebbers bestaat de mogelijkheid voor een korte rondrit halverwege de dag.
Bij aankomst ontvangen de deelnemers koffie of thee met een koek. Later op de dag een frisdrankje plus een versnapering. Omdat het specifiek een klassiekerevenement is mag het jaar van de lancering van het type/model maximaal uit 2000 zijn.
Deze Voitures et Café wordt georganiseerd door Peter en Jeroen Hocks van de Hocksconnection, samen met de Peugeot Club Nederland (PCN) en de Peugeot 404 Vereniging.
Nog even ter info: De NFAT is een zelfstandig evenement die niet gelieerd is aan een club. Het evenement wordt georganiseerd door liefhebbers van Franse auto's maar wel met ondersteuning van de diverse clubs, en liefhebbers.
Aanvang is om 10:00 uur en het duurt tot ongeveer 16:30 uur. Aanmelden kan van 9 mei tot en met 10 juni 2026. Kosten € 15,- p.p.
Tot zondag de 14e juni 2026!
Aanmelden